Paskolos skaičiuoklė

Paskolos skaičiuoklė

Paskolų skaičiuoklės

Banko paskolos skaičiuoklėBūsto paskolos skaičiuoklė. Banko paskolos skaičiuoklės  dažniausiai  naudojamos paskaičiuoti būsto paskolos kainą. Paprastai, paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Sudarant kredito sutartį jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį.

Internetinės banko būsto paskolos skaičiuoklės padės lengviau įvertinti savo galimybes. Būsto paskolos skaičiuoklės rezultatai yra apytiksliai. Banko specialistai Jums suteiks tikslius paskolų įkainius ir suras geriausią individualų būsto paskolos sprendimą.

Paskolos skaičiuoklės internetu

Kaip jau įprasta matyti bankų internetiniuose puslapiuose, yra keletas galimybių rasti paskolų ir kreditų skaičiuokles. Vienos populiariausių skaičiuoklių — būsto paskolos skaičiuoklės. Jomis naudojasi visi, kurie ruošiasi pirkti nekilnojamąjį turtą pasinaudodami banko paskola. Paprastai, bankai kredituoja iki 75% perkamo būsto vertės. Taigi, Jums perkant savo pirmuosius namus, užtenka sukaupti tik 25% pradinio įnašo. Toliau būsto pinigais pasirūpins Jūsų bankas.

Žinoma, būsto kreditas būna ilgalaikis. Kaip gi kitaip, jei tai tikrai didžiulė pinigų suma, kuria grąžinti bankui reikės per daugelį metų. Ko gero populiariausias būsto kreditavimo laikotarpis yra 20 – 30 metų. Taip paskolos pinigai ir palūkanos išsidėsto ilgam laikui, ir mėnesinė įmoka bankui būna ne taip skausminga Jūsų šeimos biudžetui ar Jūsų vieno kišenei.

Vartojamasis kreditas

Kita banko skaičiuoklė, kurią galite rasti visuose bankuose — vartojamojo kredito skaičiuoklė. Vartojamasis kreditas ar kitaip vadinama — vartojimo paskola imama tada, kai skubiai reikia pinigų kažkokiam daiktui ar paslaugai pirkti, o jų truputį esate pritrūkę. Bankas gali kredituoti Jūsų pirkinius ar trokštamas paslaugas iki metų ar kažkiek ilgesniam laiko tarpui. Vartojamieji kreditai dažniausiai išduodami iki trijų metų laikotarpiui.

Vartojamasis kreditas gali būti skirtas Jūsų buto ar automobilio remontui, stambios ir brangios buitinės technikos pirkimui (televizoriai, skalbyklės, kompiuteriai), bei kitiems pirkiniams ir paslaugoms apmokėti. Tai gali būti net gi Jūsų atostogos